Ansatte

Hos DeLaval A/S er vi omkring 118 medarbejdere, der arbejder med alt fra service, salg, rådgivning og support. Vores hovedkontor ligger i Kolding, hvor kontorpersonalet sidder. Vores salgs- og servicemedarbejdere er rundt i hele landet.

>>Du kan finde din salgskonsulent og servicetekniker her

Medarbejderne på hovedkontoret:                       

Bjarne D. Ebbesen                               
Sales territory manager & AM/Service    
7941 3124                                        
bjarne.ebbesen@delaval.com

Bo Andersen
Servicechef
7941 3128
bo.andersen@delaval.com

Knud Jensen
Servicechef
7941 3134
knud.jensen@delaval.com

Susanne Vincent Lau
Business support
7941 3110
susanne.lau@delaval.com

Lars Mortensen
Servicekoordinator
7941 3121
lars.mortensen@delaval.com

Jørn Christensen
District sales manager
7941 3115
jorn.christensen@delaval.com

Thomas Poulsen
Solution manager
7941 3180
thomas.poulsen@delaval.com

Dan Larsen
Marketingchef
7941 3170
dan.larsen@delaval.com

Charlotte Meto-Boisen
marketingkoordinator
7941 3132
charlotte.meto-boisen@delaval.com

Pia Møller Hansen
Kundeservice
7941 3101
pia.hansen@delaval.com

Gitte Vedsted
Kundeservice
7941 3114
gitte.vedsted@delaval.com

Helle Holm
bogholderi
7941 3125
helle.holm@delaval.com

Kristian Duedahl
Salgschef
7941 3130
kristian.duedahl@delaval.com

Leif Jacob Jensen
Teknisk support chef
9741 3105
leif.jacobjensen@delaval.com

Leif W. Mortensen
Projektleder
7941 3116
leif.mortensen@delaval.com

Oluf Madsen
Projektleder
7941 3164
oluf.madsen@delaval.com

Mads Bigum Winther
Solution manager
7941 3109
madsbigum.winther@delaval.com

Jens Christoffersen
HelpDesk
7023 3188
jens.christoffersen@delaval.com

Brian Løvbjerg
HelpDesk
7023 3188
brian.lovbjerg@delaval.com

Jan Hansen
HelpDesk
7023 3188
jan.hansen@delaval.com

Flemming Hansen
HelpDesk
7023 3188
flemming.hansen@delaval.com

Bjarne Matthiesen
HelpDesk
7023 3188
bjarne.matthiesen@delaval.com

Søren Kjærgaard Schmidt
HelpDesk
7023 3188
soren.schmidt@delaval.com

Din DeLaval kontakt

For generelle henvendelser